Персональний сайт методиста з фізики та інформатики

Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League

27 лют. 2016
Діти-винахідники вразили інноваціями на Всеукраїнському науковому LEGO-турнірі.

У Києві відбувся Перший Всеукраїнський науковий LEGO-турнір (FIRST  LEGO League), в якому взяли участь винахідники від 9 до 16 років. Діти презентували механізми для переробки пластикових стаканчиків, автономних роботів на гусеницях для патрулювання місцевості, пропонували нові методи утилізації батарейок.

Міжнародна програма FLL базується на двох принципах – зв’язок з реальним життям та дослідницький підхід, здатний розкрити творчий потенціал учнів. Учасники, використовуючи свою уяву та винахідливість, продемонстрували унікальних автономних роботів, яких вони конструювали з LEGO-деталей, датчиків, моторів – для виконання різноманітних місій. Також вони представили власні стартап-проекти на тему: «Сміття – це прихований скарб», які готували протягом останніх трьох місяців.

«FIRST LEGO League – це найсучасніша міжнародна програма навчання дітей шляхом залучення їх до вирішення актуальних питань через дослідницьку, проектну діяльність та командну співпрацю, – розповідає Оксана Стоєцька, організатор FIRST LEGO League. – Діти розвивають ті навички, які знадобляться їм у майбутньому. Дуже сильним мотиватором для них є розуміння, що їх ідеї дійсно можуть змінити світ на краще. Майбутнє належить нашим дітям і вони можуть впливати на нього вже сьогодні».