Персональний сайт методиста з фізики та інформатики

«Сузір’я» на міжнародному хакатоні

25 січ. 2017
20-22 січня 2017 року команда юних робототехніків Новопразького навчально-виховного комплексу «Сузір’я» стала учасницею міжнародного хакатону (змагання з розробки комп’ютерних ігор) Global Game Jam, яка проходила вже вдруге на базі Льотної академії Національного авіаційного університету.

«Сузір’я»  на міжнародному хакатоні

20-22 січня 2017 року  команда юних робототехніків Новопразького навчально-виховного комплексу «Сузір’я»  стала учасницею  міжнародного хакатону (змагання з розробки комп’ютерних ігор) Global Game Jam, яка проходила вже вдруге на базі Льотної академії Національного авіаційного університету. Global Game Jam - це найбільший міжнародний хакатон, який був  заснований  у м.Сан-Франциско (США) та з 2008 року охопив вже 93 країни світу.

Кожен рік десятки тисяч ентузіастів та професіоналів ігробудівництва збираються разом, щоб провести вихідні у атмосфері творчості та співпраці. На початку хакатону оголошується тема, і за наступні 48 годин необхідно розробити гру, яка б відповідала даній темі.

У 2016 році хакатон Global Game Jam  зібрав 37000 учасників, які створили 6866 ігор. Тоді ж і Україна долучилась до цієї світової події.

Тема  цьогорічного хакатону  -  «Хвилі». Кожен з учасників має своє бачення щодо реалізації проекту на цю тему.

Команда учнів  Новопразького НВК  у складі Калашник  Тетяни, Якубовича Валерія, Марченко Назара, Скрипник Анастасії, Гузері Ярослава, Буреги Олександра, Швидкого Валерія, Наумова Івана, Куляка Максима, Рудої Дарії, Шульженка Германа (керівники Мітленко Л.О., Борщ С.В., Луценко Т.А.) представила проект «Picture in Music».  Юні робототехніки представили ідею навчальної гри на стику фізики, музики, інформатики та робототехніки. Гравці мають пройти кілька етапів :  вивчити теоретичний матеріал з розділу фізики «Звукові хвилі», пройти тестування і отримати доступ до наступних рівнів гри : конструювання роботизованих музичних інструментів у середовищі Lego Digital Designer та їх програмування за допомогою  Lego Mindstorms Education  і нарешті малювання картини за допомогою музичних інструментів, яка складають оркестр роботизованих музичних інструментів.

Команда  «Сузіря» була відзначена за креативний підхід до розв’язання поставленої  задачі ,  практичну спрямованість проекту та крім того отримала приз  глядацьких симпатій. В якості нагороди учні привезли до школи  навчальний  набір з  робототехніки, набір датчиків та планшет.

В черговий раз  юні робототехніки Новопразького НВК переконливо довели , що креативність і працелюбність дозволяє досягти високих результатів.