Персональний сайт методиста з фізики та інформатики

12 лют. 2015

Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія

10 лютого 2015 року відбулась обласна Інтернет-конференція «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія»
11 лют. 2015

"Золотий байт"

Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів "Золотий байт", організатором якого є "Комп'ютерна академія ШАГ"
17 січ. 2015

«Використання хмарних технологій у науково-методичному супроводі розвитку інформаційного навчального середовища району».

16 січ. 2015

Про проведення обласної Інтернет- конференції "Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія"

16 січ. 2015

«Щодо участі у V конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти»

« Щодо участі у V конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти »
26 груд. 2014

Упровадження хмарних технологій в навчально-виховний процес

26.12.14. на базі Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів вчитель інформатики та фізики Правий Олександр Вікторович провів майстер-клас (І заняття) з проблеми «Упровадження хмарних технологій в навчально-виховний процес».